Чому варто звернути увагу на техніку для роботи у саду від TM SEQUOIA

04.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Дачный участок

Роботи в саду і на дачі часто вимагають використання техніки. Одним з кращих варіантів є пристрої, які отримують живлення від електрики.

Вони не вимагають покупки пального, тихіше працюють, є більш екологічними. Варто віддавати перевагу обладнанню, виробленому надійними компаніями. Щоб зробити усвідомлений вибір, пропонується дізнатися більше про TM SEQUOIA.

Основні особливості асортименту

Компанія є виробником з українським корінням, успішно освоїла міжнародний ринок. Вона спеціалізується на техніці, призначеної для догляду за ділянкою, підтримці ландшафту і території в акуратному вигляді. Серед основних груп обладнання виділяють:

 1. Акумуляторні ланцюгові міні-пилки.
 2. Електричні пилки, що працюють від акумуляторів і мережі. В останньому випадку підключення ведеться кабелем.
 3. Мотокоси і тримери автономні, мають батарею, або працюють від мережі.
 4. Кущорізи і висоторізи, що працюють на електриці.
 5. Обприскувачі дерев і кущів, де тиск створюється за рахунок роботи електричного двигуна.
 6. Мотопомпи для прокачування чистої води, брудної або агресивних рідин.
 7. Аератори і пилососи для догляду за територією.
 8. Подрібнювачі для гілок і листи.
 9. Снігоприбирачі і підмітальні машини оснащені бензиновими двигунами.
 10. Масло і аксесуари по догляду за технікою, проведенні заміни зношених елементів.
 11. Також є пилки, кущорізи, тримери, що працюють на бензині, якщо покупець віддає перевагу таким варіантам приладів.

Кожен товар має сторінку сайту, має якісні фотографії, забезпечений докладним описом можливостей застосування і зазначенням основних технічних характеристик. Всі пристрої мають загальний зовнішній вигляд, вони оформлені в чорно-помаранчеві кольори.

Перевага

Історія компанії і торгової марки почалася в 2018 році. Однак в техніці були втілені всі самі передові розробки і досягнення на той момент. З самого початку в діяльності компанії була створена установка на інновації, якість і довговічність всіх виробів. Для виробництва використовуються тільки Перевірені деталі і елементи, контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.

Вартість обладнання нижче, ніж у конкурентів при порівнянних показниках продуктивності, довговічності, ергономічності. Технікою зручно користуватися, вона може стати в нагоді при будь-яких видах садових робіт, стане незамінним помічником будь-якого господаря.

Батарея нагріває тільки одну ділянку кімнати, тому поширення теплого повітря відбувається за рахунок конвекції, що займає тривалий час. Тепла підлога здатний підвищити температуру дуже швидко, адже нагріваються всі ділянки. Процес відбувається набагато рівномірніше.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...