Цікаві ідеї оформлення квартири в стилі мілітарі: які меблі вибрати

15.11.2022 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Стиль мілітарі у інтер’єрі легко впізнати за своє образним оформленням та палітрою кольорів. Вам вдасться кардинально змінити вигляд кімнат у найкращу сторону.

Гарний дизайн інтер’єру Київ виправдає ваші сміливі очікування. Роздивимося особливості стилю мілітарі більш детально.

Оформлення інтер’єру в стилі мілітарі

Для початку необхідно виділити основні риси, що присутні стилю:

  • стримана палітра кольорів, основою якої є білі та сірі відтінки;
  • меблі повинні бути функціональними, каркас металевий або дерев’яний;
  • планування повинно бути просторим, як і загальна обстановка;
  • прикраси інтер’єру можуть приналежати воєнній тематиці.

Притримуючись цих особливостей стилю мілітарі, вам вдасться створити гармонійне та завершене приміщення. Воно приємно здивує навіть вибагливих людей, адже кожна деталь буде неповторною, витонченою та презентабельною.

Матеріали та обробка поверхонь

Матеріали, що використовуються для обробки поверхонь, повинні бути якісними та практичними. Стіни покривають штукатуркою або ж оздоблюють панелями з дерева, вагонкою. Можна користуватися каменем або ж цеглою.

Можете зробити вибір на користь шпалер «під камуфляж». Стеля повинна бути натяжною або ж біленою. Пол оздоблюють паркетною дошкою чи ламінатом. Якщо ви вирішили придбати ламінат, то він повинен бути темним, імітувати поверхню паркета.

Кольори для оформлення інтер’єру

Для оформлення приміщення за кольором варто зробити вибір на користь нюанс них комбінацій. Стелю можна залишити білою, але не заборонено оформити її у інших світлих тонах.

Поверхня стін повинна бути темніше, аніж стеля. Пол оздоблюють матеріалом, який являється найбільш темним.

У стилі мілітарі можна користуватися чорними та синіми кольорами, помаранчевими та червоними фарбами, що не дуже насичені. Однак такі кольори повинні бути вкрапленнями або ж акцентами, не варто повністю оформлювати поверхню за їх допомогою. Можете замовити дизайн на https://borisstudio.com/uk/dizajn-interyera/, щоб отримати ідеальне приміщення.

Предмети меблів для інтер’єру мілітарі

Стильові меблі обирають, звертаючи увагу на шкіряну поверхню. Набагато менше використовуються предмети, що мають тканинну поверхню. Матеріал повинен бути щільним, однотонним та практичним.

Усі меблі повинні бути функціональними. Зверніть увагу на стиль мінімалізм, відсутність зайвих декоративних елементів.

Замовляйте дизайн квартири Київ у справжніх професіоналів своєї справи, щоб отримати комфортну та затишну кімнату у стилі мілітарі!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...