Корисні поради щодо вибору різдвяного декору: яким він має бути

19.10.2022 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Незалежно від того, чи плануєте ви дарувати подарунки своїми руками, чи просто шукаєте, як зайняти маленьких ручок цього сезону, веселі та прості різдвяні вироби для дітей — це завжди чудовий варіант.

Ми перерили Інтернет, щоб запропонувати вам кілька милих різдвяних ідей, які ви можете зробити вдома зі своїми дітьми. Це чудовий спосіб стати частиною всіх святкових урочистостей!

1. Об’ємні ялинкові прикраси з фетру. Ці чарівні та прості 3D ялинкові прикраси з фетру — ідеальний початок. Завдяки лише кільком предметам для рукоділля, які легко знайти, ваші діти зможуть створити вічнозелений ліс, щоб повісити його, де забажаєте. Пришийте на фетр https://100idey.com.ua/shittja-ua/fetr-ua намистини або додайте трохи блиску, щоб «прикрасити» свої дерева на свій розсуд!

2. Далі — вінок із ґудзиками. Ви знаєте всі ті старі ґудзики, які займають місце у ящику для сміття чи у вашому швейному наборі? Чому б не перетворити їх на веселі різдвяні прикраси? Додайте мотузку та стрічку, щоб зробити бантик, і ви отримаєте ідеальну саморобку для дітей дошкільного віку. Їх легко і весело робити, і вони допоможуть малюкам розвивати дрібну моторику. Ви навіть можете навчити кольори та рахувати під час рукоділля!

3. Різдвяні баночки. Багато дитячих виробів використовують відбитки рук. Їх цікаво робити, і вони стануть чудовим сувеніром на пам’ять. Через роки ви можете озирнутися назад і сказати: «Подивіться, якими маленькими були ваші руки!». Використовуйте їх як вази, цукерниці або для зберігання олівців і пензлів на Різдво.

4. Прикраси на ялинку з солоного тіста. Це класичне ремесло, мабуть, існує з тих пір, як ваші бабусі та дідусі були маленькими. Ці легкі прикраси з солоного тіста — це весела виріб, до якого можна залучити всю родину. Для маленьких просто виштампуйте їх формочками для печива і дайте їм розфарбувати, як їм подобається. Для дітей старшого віку вони можуть додавати текстурні деталі або формувати власні форми. Навіть мама й тато можуть отримати задоволення та створити унікальні сімейні прикраси, які висітимуть на ялинці довгі роки!

5. Адвент-календар. Для творчої роботи, яка приноситиме радість протягом усього місяця, ви повинні спробувати адвент-календар. Його легко зробити в улюблених кольорах вашої дитини, і ви можете засунути маленькі цукерки чи маленькі іграшки в кожну «шухляду», щоб нагороджувати їх протягом сезону.

6. Іграшки на ялинку з бісера. Ці веселі та барвисті різдвяні прикраси, які створюють чудову різдвяну атмосферу. Окрім цього, бісер https://100idey.com.ua/dekor-ua/biser-ua це чудовий спосіб одночасно навчити дрібній моториці та надихнути на творчість. Під час стволення точно дотримуйтесь обраної вами схеми, або будьте креативними та створюйте власні дизайни. Вибір за вами!

7. Ялинкові прикраси з пінопластової кулі. Ваші діти будуть із задоволенням будуть фантазувати, щоб створити різдвяну прикрасу з пінопластової кульки. Використовуйте різдвяні кольори, поєднуйте з декором ялинки або дозвольте їм вибрати свої улюблені кольори. Прикрасьте свою кулю з пінопласа https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/zagotovki-z-pinoplastu-ua/pinoplastovi-kulki-ua блискітками, якщо хочете, або приклейте блискітки, ґудзики, помпони чи будь-що інше!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...