Купівля бойлера: на які критерії варто звернути уваги при виборі

19.07.2023 | комментариев 0 | раздел: Своими руками

Щоб забезпечити окремий об’єкт певною кількістю гарячої води, можна встановити у приміщенні бойлер.

Зробити це нескладно, оскільки ця техніка поставляється в широкому асортименті. Але для того, щоб купівля бойлера була максимально вигідною, потрібно правильно вибирати модель.

Правильне визначення обсягу бойлера

Якщо в будинку встановлена ванна або душова кабіна, то встановлювати варто водонагрівач, об’єм якого становить від 70 до 100 літрів. Але для того, щоб простіше було провести всі розрахунки, варто звертати увагу не тільки на обсяг споживаної води. але й на кількість мешканців будинку. Щоб мінімізувати всі втрати, можна скористатися спеціальними таблицями, які у мережі.

Правильне визначення форми

Для того щоб вибрати бойлер, який прослужить протягом тривалого часу, необхідно правильно визначати і те, яка форма найкраща.

Незважаючи на те, що їх кількість досить велика, багато громадян намагаються купувати саме циліндричні моделі. Зумовлено це кількома ключовими причинами.

  1. Під таку форму підготовлено безліч видів кріплення. Це дозволяє швидко розташувати та зафіксувати водонагрівач. При цьому залучати до цього професіоналів.
  2. Вартість циліндричних бойлерів щодо невисока. Тому придбати подібні водонагрівачі можуть практично всі.
  3. Встановлення циліндричних моделей можна провести навіть у разі, якщо ремонт у будинку вже проведено.

Різновид ТЕНу

Зараз є не лише сухі, а й мокрі ТЕНи. Тому люди часто задаються питанням, що краще для придбання. Для того, щоб простіше було зорієнтуватися, потрібно звернути увагу на кілька фактів.

  1. Оскільки ці елементи не контактують з водою, ймовірність утворення корозії чи інших пошкоджень мінімальна.
  2. Вартість моделей із таким ТЕНом відносно невисока.

Але для того, щоб подібні моделі прослужили чимало часу, потрібно своєчасно проводити технічне обслуговування.

Додатково потрібно визначати і те, які матеріали використані для виготовлення бака. Найкраще купувати ті баки, для виготовлення яких використана нержавіюча сталь. Все тому, що цей матеріал нормально переносить суттєві навантаження та активну експлуатацію.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...