Mazda 6 та головні переваги авто: елегантність та динамічність

16.01.2022 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Постійно модернізований флагман модельного ряду Mazda став ще більш елегантним і високоякісним зовні, ніж будь-коли.

Всередині середньорозмірна модельна серія, яка, як і раніше, буде пропонуватися у вигляді елегантного чотиридверного седана і просторого універсала якщо ви хочете Мазда 6 купити, відрізняється ще більш високим рівнем комфорту, що в першу чергу пов’язане з повністю новим інтер’єром, що включає нові сидіння та стандартні технологічні елементи, такі як дисплей head- up та навігаційна система. Інтеграція смартфонів через Apple CarPlay та Android Auto входить до стандартної комплектації всіх версій Mazda 6.

Витончена елегантність

Mazda 6 — найелегантніший представник нової ери Mazda, але з редизайном він набув ще більшої виразності. Зокрема, потужніша передня частина, що підкреслює ширину автомобіля та низький візуальний центр тяжіння, надає Mazda 6 додатковий профіль. Також новими є стандартні повністю світлодіодні фари з інтегрованою функцією протитуманних фар, дизайн задньої частини та спеціальний колір Magmarot Metallic, який наголошує на високоякісному характері автомобіля.

Ще більш преміальний характер в інтер’єрі

У повністю переробленому салоні водій та пасажири займають свої місця на нових зручних сидіннях з більш товстими подушками та широкими поверхнями сидінь. Вперше для моделі Mazda як опція пропонуються шкіряні сидіння з вентиляцією; новий пакет Sports Line Plus з коричневими сидіннями зі шкіри Nappa, чорною оббивкою салону та вставками з натурального дерева також передає якість преміум-класу. Дисплеї також були повністю переглянуті: Стандартний Head-up Display з проекцією на вітрове скло, восьмидюймовий центральний дисплей як частина стандартної системи підключення Mazda Connect та новий семидюймовий дисплей з цифровим спідометром та дисплеєм маршрутного комп’ютера забезпечують водія важливою інформацією швидко, чітко та легко читається . Head-up Display також проектує дорожні знаки, такі як поточне обмеження швидкості, на вітрове скло та у природне поле зору водія, не відволікаючи його від руху.

Apple CarPlay та Android Auto

Інтеграція смартфонів через Apple CarPlay та Android Auto входить до стандартної комплектації всіх версій Mazda 6. Це дозволяє легко отримати доступ до програм, встановлених на смартфоні, через систему підключення Mazda Connect та вивести їх на сенсорний екран автомобіля. Управління безпечно та інтуїтивно зрозуміле – за допомогою сенсорного екрану, Multi Commander на центральній консолі або голосового керування.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...