Основні правила виготовлення стьобаних пледів: що треба знати

26.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Стьобані пледи придбали високу популярність, завдяки їх привабливому вигляду і відмінним експлуатаційним характеристикам.

Плед такого типу складається з двох полотен, між якими знаходиться утеплюючий шар. Полотна прошиті (простьобані) наскрізь і, таким чином, дуже надійно з’єднані один з одним. Плед такого типу щільний і теплий, добре підходить в якості заміни ковдри. Їм можна накривати Дивани, Ліжка та інші меблі. В цьому випадку плед буде виконувати і декоративну функцію. Перш ніж замовити плед на plediki.com, варто дізнатися більше про його особливості та переваги.

Гідність

Переваг у стьобаного пледа чимало. До них відносять наступні фактори:

  1. Пледи даного типу виглядають стильно і привабливо. Акуратна строчка, яка йде по всьому полотну, надає виробу стриману елегантність. Стібка робить будь-яке полотно красивим і незвичайним.
  2. Завдяки наявності стежки, забезпечується надійна фіксація утеплювача в покривалі. Таким чином повністю виключається ймовірність, що в процесі експлуатації або після багаторазового прання наповнювач зіб’ється в грудки, і виріб прийде в непридатність.
  3. Пледи такого типу практичні і зручні у використанні. Їх зручно зберігати і брати з собою в дорогу, оскільки в згорнутому вигляді такий плед займає зовсім небагато місця.

Можна підібрати стьобане покривало, оформлене в будь-якому стилі. Особливо популярні такі моделі як печворк (зшиті між собою клаптики), східний орнамент і т. д.

Вид

Існують різні види стьобаних пледів. У продажу можна знайти наступні моделі:

  1. Зі складанням по краю. Такий плед виглядає дуже витончено. Він може стати прикрасою інтер’єру спальні, якщо використовувати його як покривало на ліжко. Щоб оборка красиво звисала з країв, потрібно підбирати плед з урахуванням габаритів ліжка.
  2. Двосторонній. У такого пледа будь-яка зі сторін може бути лицьовій. Вони виготовляються з тканини різних відтінків, що дозволяє змінювати декор в кімнаті, просто перевернувши покривало на іншу сторону.
  3. Покривало 3D.такі пледи виглядають стильно і оригінально. На їх поверхню нанесено максимально реалістичне зображення, яке здається об’ємним. Принт може бути будь-яким: квіти, тварини, пейзажі і т. д.

Також пледи можна класифікувати за типом стежки. Класична стібка виконується у вигляді квадратів. Декоративні різновиди стежки бувають будь-яких форм: овал, півколо, трикутник, квітка і т. д.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...