Основні сфери використання вакуумних ежекторів: що треба знати

21.01.2023 | комментариев 0 | раздел: Напольные покрытия

Вакуумні прилади дуже популярні у наш час в умовах промисловості. Вони використовуються у автоматизованих збірочних системах.

 

Зверніть увагу на вакуумні ежектори, що зарекомендували себе з найкращої сторони. Роздивимося особливості таких приладів більш детально.

Що собою уявляють вакуумні ежектори?

Це прилади, які створюють вакуум завдяки кінетичній енергії струмені стиснутого повітря. Найчастіше вони уявляють собою фільтри, клапани або ж блоки, які комплектуються вбудованими глушниками. Прилади достатньо компактні, вони мають мінімальну вагу. Завдяки цьому ежекторами можна користуватися на різному обладнанні для переміщення виробів або продуктів харчування.

До того ж, ежектори можуть інтегруватися у пневматичні системи. Такі прилади дійсно універсальні, вам не доведеться шкодувати, зробивши вибір на їх користь.

Ключові особливості вакуумних ежекторів

Окрім малої ваги та невеликих розмірів, це обладнання має інші переваги. Його легко встановити, складне обслуговування виключене. Електропневматичні та пневматичні ежектори мають пневматичний імпульс збору, а також глушник відкритого типу. Усі деталі дуже якісні, тому прилад буде слугувати довго, якісно впорається зі своїми основними функціями.

Різновиди вакуумних ежекторів

У продажу можна знайти два типи такого обладнання. Роздивимося характеристики варіантів більш детально:

  1. Одноступінчасті прилади. Це ежектори, що доповнені двома клапанами для прямого управління основними функціями. Реле у даному випадку вакуумне, є система налаштувань та індикації. Під час підключення реле та розподільника до зхвату можна активувати функцію, яка заощадить стиснуте повітря. Ви зможете відключити подачу повітря, коли глибина вакууму буде вище оптимальних значень.
  2. Багатоступінчаті прилади. Таке обладнання має декілька сопел, що вибудовані у ціп. Ежектори потребують набагато більше вакууму, аніж попередній варіант.

Важливо уважно віднестися до вибору вакуумного ежектору. Вивчіть характеристики приладу, щоб впевнитися у тому, що його використання дозволить впоратися з конкретними завданнями. Також обладнання повинно відповідати вимогам, щоб під час його експлуатації не виникало проблем.

У наш час такі товари пропонують різні відомі виробники. Ознайомтеся з репутацією компанії, щоб вкласти власні гроші у вигідне та довговічне придбання.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...