Особливості нанесення декоративної штукатурки: яких правил дотримуватися

22.03.2024 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Останнім часом популярність декоративної штукатурки як практичного матеріалу для внутрішньої обробки неухильно зростає.

Якщо звичайна штукатурка використовується для вирівнювання поверхонь, то декоративна служить для створення незвичайних візуальних ефектів. Перш ніж купити декоративну штукатурку, варто розібратися в її особливостях і створюваних з її допомогою візуальних ефектах.

Перевага

Популярність декоративної штукатурки пояснюється її численними перевагами:

 1. В першу чергу це звичайно ж естетичний вигляд. За допомогою декоративної штукатурки можна створювати різні візуальні ефекти, які роблять інтер’єр оригінальним і сучасним.
 2. Поверхня, покрита такою штукатуркою, дуже міцна і стійка до механічних впливів. Її не зможуть пошкодити діти і Домашні тварини.
 3. Декоративна штукатурка прослужить дуже довго. Це ідеальний варіант для тих, хто не планує часто робити ремонт. Якщо якась ділянка штукатурки буде пошкоджений, його без праці вдасться відновити, не зачіпаючи все покриття.
 4. Штукатурка стійка до вологи і тертя. Її можна використовувати для покриття стін у ванних кімнатах, а при появі забруднень дозволяється мити поверхню мокрою ганчіркою і навіть щіткою.
 5. Штукатурка-пожежостійкий матеріал. Її можна використовувати в будь-яких приміщеннях, в тому числі і в кухнях.
 6. Декоративна штукатурка універсальна. Можна підібрати оптимальні варіанти для інтер’єрів, виконаних в будь-яких стилях.

Дизайнерські властивості

Можна купити штукатурку оптом за вигідною ціною. Але спочатку потрібно визначитися з бажаним ефектом від її застосування. Користуються популярністю наступні варіанти:

 1. Шовкова штукатурка. Це покриття володіє вишуканим перламутровим блиском. Підходить для створення респектабельного образу в поєднанні з дорогими дерев’яними меблями. Це відмінний варіант для вітальні або робочого кабінету.
 2. Короїд-це оригінальний ефект, що має на увазі створення на поверхні малюнка, що нагадує поїдену жучками деревину. Подібні покриття органічно вписуються в інтер’єри, виконані в вінтажному і етнічному стилях.
 3. Мозаїка. Такий ефект створюється при додаванні в базову суміш різнокольорових частинок.
 4. Арт-бетон. Це суміш, що імітує абсолютно гладку бетонну стяжку. Популярний варіант для приміщень, оформлених в стилі мінімалізму.
 5. Фактурна штукатурка. У складі таких сумішей присутні вкраплення твердих частинок різних розмірів.
 6. Кракелюр. Це незвичайний малюнок, який складається з поєднання великих і маленьких тріщин. Це хороше рішення для інтер’єрів в середземноморському стилі.

Можна купить цемент в Черкасах, а також різні види декоративної штукатурки у спеціалізованої компанії, що пропонує великий асортимент будматеріалів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...