Особливості вибору криптовалютної біржі: яким має бути портал та чому

25.07.2022 | комментариев 0 | раздел: Напольные покрытия

Біржа криптовалюти Bybit – незалежний майданчик, який почав свою діяльність в 2018 році і грунтується на продажі дериватива – безстрокових і зворотних ф’ючерсних контрактів, що володіють маржинальним плечем, дотримуючись співвідношення 1:1000.

Bybit володіє квартальними ф’ючерсами на американську валюту і декількома типами токенов. Більш того, згідно відгуки про Bybit, біржа відрізняється досить хорошими технічними показниками – взаємною страховкою кожного учасника ринку, наявністю заліку по коротким і довгим позиціям, а також наявністю глибини ринку.

Переваги

Bybit характеризується кількома позитивними показниками:

  1. Наявність зручної та інтуїтивної платформи для продажі, яка була розроблена в браузерній версії.
  2. Відмінне поєднання продаж термінових ф’ючерсів і безстрокових контрактів.
  3. Наявність біржового скла, призначеного для ефективного оцінювання глибини ринку, а також для оцінювання реальних обсягів торгів.
  4. Мінімальний показник порогового значення входу.
  5. Можливість відкрити не тільки довгі, але і короткі дистанції, дотримуючись подальшого взаємного перерахунку.

Також варто відзначити, що Bybit оснащена безліччю ефективних біржових інструментів, які регулярно удосконалюються і розширюються, відштовхуючись від нових вимог і нововведень.

Відкликання

Bybit супроводжується безліччю відгуків і оглядів від реальних користувачів. Так, одни відзначають, що платформа має досить високу швидкість і різноманітний функціонал, а інші виділяють зручність у використанні майданчика, наявність глибини ринку, ведення чіткої комісійної політики і можливість відкрити 10 угод.

Досить багато користувачів, які залишають відгук про діяльність Bybit, працюють з платформою не один рік. Отже, виділяють кілька основних переваг, враховуючи власну практику співпраці:

  1. Простота в управлінні.
  2. Знижений рівень сумарних комісій.
  3. Простота у виведенні грошових коштів, відсутність затримок.
  4. Мінімальний рівень ризику злому власного аккаунта або гаманця.
  5. Наявність демо-версії, яка дозволяє добре вивчити платформу, познайомитися з її інструментами і правилами роботи, а також вивчити особливості роботи з криптовалютою.

Більш того, Bybit отримує позитивні відгуки і від користувачів-новачків: простота в реєстрації, зрозумілий інтерфейс, відсутність перевантаження майданчика і налагоджена робота техпідтримки.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...