Поняття про міні трактори та особливості використання

15.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Робота із землею, сільськогосподарськими культурами потребує активного застосування техніки, і ринку з’являються пропозиції всіх мастей.

Наприклад, комусь на диво може бути знайомство з міні-трактором. Розберемося, кому і навіщо може знадобитися покупка минитрактора в киеве чи іншому місті і що це взагалі за машина.

Концепція

Все просто: це трактор, просто компактна зменшення версія.

Міні-трактор оснащується дизельним або бензиновим двигуном, чотирма великими колесами з чотириколісним або двоколісним приводом або гусеницями. Система трансмісії зазвичай має 4-5 передач, включаючи задній хід, і є механічною (у сучасному виробництві переважає фрикційний тип). Потужність машини зазвичай становить 50 кінських сил.

Природно, міні-трактор може мати криту кабіну, але також випускаються моделі з відкритим верхом. Наприклад, у виробника Міні Агро можна знайти обидва варіанти. Як у звичайного трактора, машина має вал відбору потужності (тільки задній або перед+зад) для підключення обважування (плугів, косарок та іншого обладнання). У поняття «міні-трактор» включається і універсальні, і спеціалізовані машини, про них нижче.

Застосування

Міні-трактори застосовуються для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт та благоустрою територій (наприклад, прибирання снігу, навантаження матеріалу, облаштування газонів). Потрібні на невеликих підприємствах, в особистих підсобних господарствах, садах та городах. Як правило, обробляти ними площу понад 20 га недоцільно, але в цих межах вони зручні. У тому числі тому, що не вимагають великої площі для постою та зберігання комплектуючих. Це техніка із широким функціоналом.

«Справжній» міні-трактор. Максимально наближена копія великого трактора, найбільш універсальний, досить потужний і ефективний агрегат.

Райдер. Дуже компактна машина. І вона, і супутнє навісне обладнання заточені під догляд за газоном — підстригання та збирання відходів, полив та обробку препаратами. Не розраховані на важку роботу, проте колеса розроблені таким чином, щоб мінімально зминати або пошкоджувати рослинний килим.

Садовий трактор. Трохи ґрунтовніше за райдера, але не дотягує до повноцінного міні-трактора. Він потужніший за райдера і має ширші можливості. Садовий трактор теж активно виконує завдання газонокосарки, але вже може справлятися з роллю снігоприбиральної машини, навантажувача та ін.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...