Різновиди люстр для спальної кімнати та корисні поради щодо їх вибору

21.10.2022 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Спальна кімната – одне з найзатишніших і комфортабельних місць в будь-якому будинку. Спальня – місце, де можна розслабитися, відпочити і забути про всі проблеми.

Проте, щоб приміщення було дійсно гармонійним, необхідно подбати про його правильному облаштуванні, приділяючи особливу увагу освітлювальних пристроїв. Тому, перш ніж купити люстру, необхідно розібратися з різновидами конструкцій і правилами їх вибору.

Різновиди

Освіження в спальній кімнаті має бути теплим, або має дозволяти самостійно регулювати рівень яскравості. Щоб вирішити таке питання, необхідно виконати монтаж освітлювального пристрою з диммером. Така функція забезпечить не тільки освітленням, але і дозволить значно заощадити на споживанні електроенергії.

Більш того, освітлювальні пристрої діляться на кілька груп, відштовхуючись від типу джерела світла:

  1. Основне, або стельове – освітлення, до якого відносяться звисаючи люстри, освітлення яких приглушується за допомогою абажура. Також сюди можна віднести вбудовані в стелю точкові світильники.
  2. Місцеве, або спрямоване світло для певної зони – освітлення настінного типу, наприклад, світильник-підвіс, різні типи бра, настільні лампи, або торшери.
  3. Декоративне – освітлення, що володіє декоративним призначенням, наприклад, світлодіодна стрічка, розміщена по периметру спальної кімнати, в тому числі, на стіні, на підлозі і на стелі.

Щоб досягти повної досконалості освітлення спальної кімнати, бажано розмістити всі три типи освітлення.

Правила вибору

Володарям малогабаритних квартир вкрай складно правильно підібрати освітлювальні пристрої для спальної кімнати. Як правило, освітлення для невеликих кімнат потребує особливої уваги і правильного розміщення, щоб візуально збільшити простір.

Вибираючи люстру, рекомендується віддавати перевагу моделям з плафонами, які спрямовані на стелю. В такому випадку світло буде відбиватися, отже, вийде створити ілюзію додаткового простору.

Не менш складним є організація освітлення на скошених стелях. Найбільш цікаве рішення – монтаж додаткових віконних конструкцій в стелі, або розміщення досить кількості світильників. Найбільш просте рішення – монтаж вбудованих світильників, використовуючи натяжну стелю, або гіпсокартон, за якими можна приховати всі комунікації і електричні кабелі.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...