Різновиди т головні переваги аераторів від Husqvarna

26.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Дачный участок

Роботи в саду відрізняються великою різноманітністю, вимагають використання технічних пристроїв та інструментів.

Одним з важливих агрегатів є аератори, вони можуть підвищити вміст кисню в грунті. Щоб отримати надійний пристрій, який буде служити тривалий термін, пропонується купити Husqvarna на dh-kiev.com.

Перевага

Аератор за зовнішнім виглядом нагадує газонокосарку, проте він не працює з рослинами, але впливає на грунт. Пристрій має ножі або Щупи, які обертаються і пробивають в грунті отвори глибиною до трьох сантиметрів. Це дозволяє відкрити доступ кисню до кореневої системи рослин, насичує газом верхній шар, покращує вентиляцію і обмін речовин.

Агрегати виробництва Хускварна враховують необхідність дбайливого впливу на родючий шар, адже часто коріння квітів і трав підходять близько до поверхні, система може регулювати глибину пробивання отворів.

Апарати мають високу продуктивність при мінімальному використанні енергії. Вони є економічними в експлуатації, незалежно, працюють від бензину або електрики.

Бренд Хускварна є еталоном якості, надійності, довговічності. Аератори здатні працювати з будь-якими типами грунтів, включаючи щільні глинисті, піддаватися інтенсивній експлуатації протягом всього дня, і при цьому не знижувати потужність. Всі деталі створені з високою якістю, є продумана ергономіка, що полегшує роботу і не призводить до регулярних поломок.

Є безліч варіантів аераторів за типом ножів , потужності двигуна, смуги захоплення оброблюваної території. Також можна вибрати найбільш підходящу ціну.

Вид

Існує три варіанти аераторів:

  1. Бензинові моделі, де двигун є найбільш потужним, такі пристрої будуть повністю автономними, їх можуть використовувати професійні садівники для догляду за великими територіями.
  2. Електричні варіанти, що працюють від централізованої мережі. За потужністю двигуна можуть не поступатися бензиновим, але коштують зазвичай дешевше. За функціоналом нічим не відрізняються, єдине обмеження – довжина кабелю живлення від розетки. Використовується для догляду за ділянкою біля будинку або дачі.
  3. Акумуляторні мають меншу потужність, але при цьому видають мало шуму, не дають вихлопних газів і мають високу ступінь автономності.

Можна вибрати будь-який варіант виходячи з особливостей оброблюваної ділянки, інтенсивності експлуатації, фінансових можливостей.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...