Що потрібно знати про лікування безпліддя та декілька порад

23.09.2023 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Однією із проблем сучасних жінок є безпліддя, коли не можна зачати дитину та пізнати радість материнства. Найновіші досягнення медицини дозволяють вирішувати безліч питань, пов’язаних із цим явищем.

Варто скористатися послугами клініки, де проводиться лікування безпліддя.

Особливості та технології лікування

Безпліддя викликається цілою низкою недуг, тому його причини можуть бути різними. Залежно від проблем потрібно провести ретельну діагностику і вибрати методику, що дозволяє допомогти в кожному конкретному випадку.

Клініка Надія Одеса здійснює цілу низку процедур, які дозволяють зачати дітей та народити здорову дитину. Серед її послуг виділяють:

Хірургічне втручання, коли з його допомогою видаляються вади репродуктивної системи. Такий підхід дає змогу ліквідувати причину безпліддя, жінка отримує можливість завести потомство. Основними методами діагностики та лікування є лапароскопія та гістероскопія.

Метод ЕКЗ є одним із найпоширеніших у світі, що дозволяє досягати хороших результатів. Термін розшифровується як екстракорпоральне запліднення. У цьому випадку яйцеклітина жінки з’єднується зі сперматозоїдом партнера поза організмом людини, після чого переноситься в матку. Дозволяє отримати потомство у найскладніших випадках.

Метод стимуляції овуляції використовує лікарські препарати для зростання та звільнення яйцеклітини, якщо процес утруднений.

Займаються цим методом лікування спеціально підготовлені лікарі-репродуктологи, які мають знання, навички та досвід лікування безпліддя у жінок. Вони роблять детальний аналіз стану жінки, визначають причини, що викликали проблеми та обирають технології, методики її вирішення. У цій ситуації найважливішим етапом є точний діагноз.

Переваги

Одеська клініка «Надія» має все необхідне обладнання для проведення аналізу стану жінки та лікування за обраною методикою. У штаті є підготовлений медичний персонал, включаючи сестер та лікарів, які мають великий досвід у проведенні операцій, штучного запліднення чи стимуляції овуляції.

У центрі практикується індивідуальний підхід, що дає високу результативність лікування. Практично кожна жінка, яка звернулася до клініки, отримала необхідну допомогу, пізнала радість материнства.
Перед прийомом лікування проводиться консультація, що дозволяє отримати точну клінічну картину стану жінки, вибрати найбільш правильний метод допомоги.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...