Що треба знати про вимикачі та розетки Legrand Valena Allure: їх переваги

01.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Ремонт и отделка

У дизайні немає дрібниць, адже загальна картина складається з найдрібніших деталей. Вимикачі та розетки важливіші, ніж здаються.

Це стильний завершальний штрих, який повинен при цьому бути зручним і безпечним. Всі умови виконуються, якщо купити вимикачі на https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat-legrand/cat-valena-allure/ Legrand.

Перевага

Legrand Valena Allure-лінійка розеток і вимикачів. Кожен пристрій складається з чотирьох компонентів: механізму, супорта (утримує його рамки), лицьовій панелі і рамки. Пристрій збирається як конструктор, що дозволяє міксувати окремі частини, отримуючи точно відповідний вимогам інтер’єру результат. Розетки стильні; класична форма-квадрат в квадраті-доповнюється округленими кутами, а кольори радують різноманітністю. Є класичні-слонова кістка, титан, перли. У рамок вибір більше: крім основних кольорів присутній правдоподібна імітація дерева, мармуру і шкіри, а на поверхні з’являються модерністські візерунки. Legrand Valena Allure-це дуже яскраві, розкішні пристрої.

Спрощений монтаж можливий завдяки інноваційній схемі In’matic. Конструкція супорта оновлена, захоплення і пази зручні. Розетки і вимикачі швидко розбираються і розбираються, причому для доступу до начинки не потрібно витягувати пристрій з монтажного короба.

Рівень безпеки високий. Legrand Valena Allure має міцну ізоляцію з полікарбонату, що виключає контакт з струмопровідними елементами. Термопласт-матеріал рамок і лицьових панелей-міцний, довговічний, не проводить струм і не підтримує Gorenje.

Вибір

У лінійці Valena Allure представлені моделі двох класів вологозахисні. Розетки і вимикачі IP20 підходять для сухих приміщень з малою кількістю пилу — звичайних житлових кімнат. IP44 можна застосовувати у ванних і на кухнях. У них є додаткові захисні кришки, якими можна закривати робочу частину під час ремонту, готування, гігієнічних процедур.

Розетки у Legrand дуже різні: стандартні, телевізійні, комп’ютерні, USB і багато інших. Вимикачі відрізняються кількістю клавіш. Також присутні Диммери, термостати, пристрої управління приводами (жалюзі, наприклад), датчики руху, модулі звукової трансляції, радіо, блютуз. Функціонал треба підбирати під конкретну ситуацію. Компонування залежить від рамки: є моделі з єдиним гніздом і з декількома, що поєднують управління різними пристроями в єдину панель.

Залишається питання стилю. Тут допоможе безкоштовний конструктор Legrand. Можна відразу побачити, як між собою поєднуються відтінки, як пристрої виглядають на стінах різних кольорів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...