Що треба знати, якщо ви хочете вирощувати вдома нарциси

17.09.2022 | комментариев 0 | раздел: Дачный участок

Нарциси – це перші квіти, що заквітають ранньою весною. Але важливо знати про правила та вимоги до їх посадки, догляду, щоб отримати гарні рослини.

Насіння оптом запропоновано багатьма сайтами на вигідних умовах. Варто роздивитися, що робити після придбання насіння.

Коли потрібно саджати нарциси?

Час посадки таких квітів залежить лише від погодних умов конкретного регіону, у якому ви проживаєте. Якщо мова йде про середню полосу країни, краще саджати нарциси у вересні. Рослинам потрібно три тижні, щоб закоренитися, адже це виключить їх загибель під час заморозків.

Деякі квітководи висаджують нарциси і навесні. Але для цього потрібно тримати посадковий матеріал у холодильнику на протязі двох місяців. Цибулини можна висаджувати у середині або наприкінці квітня. Навесні нарциси укоріняться при температурі грунту до +7 градусів.

Етапи посадки нарцисів

Щоб правильно висадити квітки у землю, треба слідувати таким етапам:

  • на підготовленій заздалегідь ділянці створіть лунки потрібного розміру;
  • на дно лунок потрібно насипати пісок, котрий буде грати роль дренажного слою;
  • цибулини розміщуються у лунки ростками доверху, вони засипаються землею;
  • полийте місце посадки, але не потрібно брати занадто багато води, щоб цибулини не стали гнилими;
  • посадки мульчують, щоб вони не підмерзали при різних пониженнях температури.

Завдяки цим правилам вам вдасться правильно посадити рослини, що у подальшому стануть дуже гарними, будуть правильно розвиватися.

Поради по догляду за нарцисами

Нарциси дуже полюбляють вологу. Під час активного зросту варто багато поливати рослини. Також такий полив знадобиться на протязі трьох тижнів після відцвітання нарцисів.

Варто своєчасно прибирати ті бутони, що зав’яли. Завдяки цьому нарциси будуть добре цвісти у наступному році. Пересаджувати рослини потрібно раз за чотири роки, щоб вони не стали мілкими.

Щоб викопати цибулини нарцисів, користуйтеся садовою виделкою. Це дозволить виключити деформацію рослин. Такими маніпуляціями займаються через 60 днів після завершення цвітіння нарцисів.

Насолоджуйтеся стабільним розвитком рослин та їх буйним цвітінням, слідуючи вищевказаним рекомендаціям. Вам вдасться виростити гарні нарциси, що будуть наповнювати територію тонким ароматом. Також уважно віднесіться до вибору насіння квітів, звертаючись лише до перевірених продавців!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...