Що являють собою рамні будівельні риштування і які переваги вони мають

06.10.2022 | комментариев 0 | раздел: Построим дом

Однією з найпоширеніших конструкцій, що дозволяють виконувати робочі будівельні процеси на значній висоті, є рамні ліси.

Такі конструкції характеризуються безліччю переваг, зокрема, тривалими експлуатаційними властивостями, підвищеною надійністю і відмінними робочими показниками. Можна отримати інформації більше про риштування на https://stremyanka.com.ua/.

Про риштування

Рамні будівельні ліса – конструкції, що володіють підвищеними робочими показниками. Завдяки нарощуванню ярусів конструкції, вона може досягати висоти 40 метрів, що значно спрощує виконання будівельних робіт, пов’язаних з обробкою фасаду, або облицюванням приміщення зсередини.

Як правило, рамні риштування активно використовуються для роботи з фасадами лінійного типу. Проте, в такому випадку вони припускають також використання ферм і консолей, які є безпосередніми конструкційними вузлами лісів і дозволяють досягти більш зручної, але складної конфігурації конструкцій.

Застосування рамних риштувань також здійснюється для виконання реставраційних робіт фасадів, для ремонту пам’ятників архітектури, а також для обробки і облицювання зовнішньої поверхні будівельної споруди. Збірка рамних риштувань здійснюється без застосування спеціальних інструментів, не витрачаючи багато часу і не володіючи спеціальною підготовкою.

Переваги рамных риштувань

Рамні будівельні ліси можна охарактеризувати переліком позитивних властивостей:

  1. Тривалі експлуатаційні властивості, оскільки конструкції виконуються з металевих прутів.
  2. Підвищений рівень надійності у використанні.
  3. Можливість нарощувати яруси конструкції, що дозволяє зводити ліси для виконання робіт на висоті 40 метрів.
  4. Простота в збірці конструкцій, так як для установки використовуються окремі вхідні компоненти, не використовуючи спеціальних інструментів.
  5. Для додаткової надійності ліса фіксуються до стіни будівельної споруди, використовуючи спеціальні кронштейни і анкерні болти.
  6. Широке розмаїття будівельних лісів, що дозволяє вибирати конструкції, відштовхуючись від їх призначення, сфери використання і типу виконуваних робіт.
  7. Можливість встановлювати конструкції на нерівних поверхнях, використовуючи спеціальні домкрати для вирівнювання лісів.

Щоб правильно підібрати будівельні ліси рамного типу, необхідно відштовхуватися від необхідної кількості ярусів, а також від довжини фасаду будівельної споруди.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...