Технологія утеплення квартири методом промислового альпінізму: що потрібно знати

03.05.2022 | комментариев 0 | раздел: Построим дом

Для того, щоб зробити утеплення фасаду шляхом промислового альпінізму необхідно спочатку отримати доступ до виходу на дах і покрівлю будинку.

Для цього Виконавець робіт повинен надати ЖЕКу або голові ОСББ усі дозвільні документи (декларація або ліцензія на проведення робіт підвищеної небезпеки, свідоцтво фірми та посвідчення альпініста який виконуватиме роботи), а господар квартири написати стандартну заяву, в якій він підтверджує початок робіт з утеплення фасадів та прописує, що відповідальність за цілісність фасаду та покрівлі він бере на себе. Ця процедура займає приблизно півгодини і часто виконується безпосередньо в день початку роботи. Після того, як ми отримали доступ до даху виконавець із замовником висуваються до об’єкту оглядати заздалегідь домовлений матеріал та підписувати двосторонній договір з прописаним авансом, на сайті https://lufikalp.com.ua/cenu-na-uteplenie-fasadov/ ви можете знайти всю інформацію про утеплення стін пінопластом ціна за роботу, а також замовити безкоштовну консультацію та виїзд майстри на об’єкт.

Хто і як виконує роботи

Виконують роботу найчастіше бригада з двох осіб (якщо об’єкт невеликий) – це альпініст та його помічник так званий «підсобник». Для виконання робіт з утеплення фасадів потрібна електрика та вода. Електрика для свердління отворів під дюбеля та замішування розчину та фарби, а вода знову таки для замішування клейових сумішей. У зв’язку з цим замовник не прив’язаний до об’єкта і може спокійно йти на роботу або просто підключивши подовжувач у розетку і залишивши ємність з водою.

Перший день найскладніший і трудомісткий тому що потрібно виробити (приклеїти та за дюбелити) максимальну кількість пінопласту, крім цього виконати купу організаційних робіт, а також вивантажити та підняти матеріали.

Залежно від поверху об’єкту та поверховості будинку визначається спосіб подачі матеріалу підсобником альпіністу. Зазвичай подача матеріалу із землі проводиться не вище третього-четвертого поверху. Якщо замовлення вище — подача робиться з даху. Під подачею мається на увазі доставка пінопласту, розчину та інших матеріалів від підсобника альпіністу. Після того, як майстер виробить весь пінопласт з матеріалів залишаться тільки клейові суміші, відливи та фарби, які не об’ємні і можна зберігати або в квартирі або в під’їзді. Так само часто матеріали зберігають на тих поверсі, якщо він закривається.

Скільки часу триває процес утеплення

Стандартний робочий день альпініста з 9:00 до 17:00. Після цього близько години займає ще прибирання території, інструменту та змотування альпіністського спорядження з мотузками.

Однокімнатна квартира +-30 квадратних метрів у середньому виконується за 3-4 робочі дні. Перший день займає приклеювання пінопласту та дюбеляж, другий армування спеціальною фасадною сіткою, третій – нанесення другого вирівнюючого або декоративного шару та четвертий день займає фарбування з установкою козирків над утепленням, а також віконних, балконних відливів.

З вищесказаного робимо висновок, що утеплення фасадів займає мінімальну кількість витраченого часу власником квартири і може проводитись паралельно з основною роботою.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...