Встановка вікон взимку: техніки, поради та особливості

03.02.2025 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Встановлення вікон рекомендується проводити в теплу пору року. Це дозволяє не витрачати ресурси на опалення, проводити процес спокійно та ритмічно. Однак існують варіанти, коли цю процедуру необхідно здійснити взимку.

У таких ситуаціях рекомендується звертатися до досвідчених фахівців та замовити вікна в Одесі.

Особливості процесу

Під час монтажу вікон у зимовий період використовується монтажна піна, клейові субстанції, герметики, які втрачають частину своїх властивостей за низьких температур. Також при морозі матеріали стискаються, погано сохнуть, з настанням теплого сезону вони можуть набрякати, і призводити до деформацій.

Тому в процесі встановлення віконних рам взимку необхідно використовувати тільки ті матеріали та субстанції, які витримують вплив морозів. Виробники вказують у своїх специфікаціях, при якому температурному діапазоні можливе використання їх виробу.
Процес проводиться поетапно, змінюють відразу одне вікно, ізолюючи кімнату від інших приміщень. Закривають щільно двері, завішують її теплоізолюючим екраном.

Процес проводиться чітко і швидко, для чого потрібно зробити ретельну підготовку, щоб отвір залишався відкритим не більше 30 хвилин.

Правила встановлення

Процедура монтажу вікон взимку повинна відповідати таким вимогам:

  1. Проводиться попередня підготовка, робляться точні виміри, підбираються необхідні матеріали та устаткування.
  2. Використовуються зимові варіанти піни, герметиків та інших субстанцій, їх параметри мають відповідати температурі у конкретний день робіт.
  3. Рами та скла витримуються перед встановленням у теплому приміщенні не менше доби.
  4. При знятті старого вікна кімнату прогрівають за допомогою теплової гармати, завішують віконний проріз зовні, щоб скоротити надходження холодного повітря.
  5. Перед монтажем нової рами прогріваються укоси будівельним феном, щоб забезпечити адгезію піни, її нормальне розширення та висихання.
  6. Також перед укладанням прогрівають пароізоляційну стрічку та інші матеріали прокладки.
  7. Установка проводиться на анкерні болти.

Іншими словами, важливо забезпечити нагрівання приміщення та матеріалів, скоротити втрати тепла, щоб дія холоду не мала істотного впливу на процес. Також потрібно врахувати температуру повітря, нижче -15 ° С проводити роботи не рекомендується. Установкою повинні займатися досвідчені монтажники.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...