Як приготувати смачні суші в домашніх умовах: корисні поради

08.08.2021 | комментариев 0 | раздел: Напольные покрытия

Суші давно увійшли в масовий вжиток. Це смачна автентична японська їжа, яка в міру поширення по світу стала трансформуватися.

Багато локальні кухні додають в неї інгредієнти, яких ніколи не зустріти в оригінальному продукті. Але це дає японської національної кухні друге життя, оскільки сприяє її масової поширеності. В рамках статті ми розглянемо основні правила приготування суші в домашніх умовах.

Де можна замовити оригінальні суші в Ужгороді

Якщо ж вас цікавлять суші Ужгород під замовлення, радимо перейти за посиланням – на сайті ви знайдете великий вибір найменувань та готових сетів, які можна замовити з доставкою в межах міста. Відмінна якість продуктів, доступний цінник та постійне збільшення асортименту – переваги даної компанії.

Заготівля всього необхідного

Починати потрібно з покупки і складання всіх аксесуарів і додаткових інгредієнтів, які не можна замінити нічим іншим. Йдеться про японський оцет. Якщо немає можливості його купити, то можна приготувати самому. Але в більшості великих гіпермаркетов він представлений у великій кількості. У мережі також можна знайти окремий рецепт автентичного японського оцту.

Далі потрібно підготувати васабі. Ця дуже гостра паста, зроблена на основі з японського хрону використовується для приготування суші-ролів. Так само васабі додають в соєвий соус при поїданні суші. Васабі дозволяє відокремити смаки ролів та суші між собою, при цьому виступає як профілактичний засіб, що захищає від зараження паразитами. Для Японії це актуальне питання, оскільки там вони вважають за краще готувати суші з сирої риби.

До числа обов’язкових елементів також відноситься соєвий соус. Нічим іншим його замінити не вийде, оскільки це самобутній продукт. Але ще більш поширений, ніж японський оцет, тому ви без проблем його знайдете на полиці магазину. Для суші потрібно чистий, класичний соус без будь-яких смакових добавок.

Якщо мова йде про приготування ролів, то вам також будуть потрібні листи норі, в які в будете загортати вміст. Їх можна знайти в окремий відділах супермаркету. Там же варто купити спеціальний килимок, призначений для загортання ролів, оригінальний рис та інші додаткові елементи. Якщо японського рису немає, підійде будь-який якісний крупнозернистий рис.

Саму інструкцію по закручуванню ролів краще подивитися в форматі відео. Це спростить розуміння процесу і порядку виконання робіт.