Як виростити евкаліпт та що для цього необхідно: корисні поради
Батьківщиною евкаліптових дерев є Австралія, але його люблять і в інших країнах: Росії, Україні, Білорусі і т.д. багато господинь намагаються виростити евкаліптове деревце в будинку або саду, що у них дуже добре виходить.Не всі знають, як виростити евкаліпт, адже в дикій природі, на батьківщині, вони можуть досягати до 18 метрів у висоту. Але в домашніх умовах зростання рослини варіюється від 1,8 до 3 метрів.
Евкаліпт потрібно розміщувати в місці, де сонце знаходиться протягом більшої частини світлового дня. На відкритому повітрі, рослина можна висаджувати в будь-який грунт, але краще використовувати дренированную.
Евкаліпт не боїться посушливого клімату. Його потрібно поливати, коли грунт зовсім суха. При нестачі вологи тривалий час, рослина може не тільки стати сухим, але і скинути частину листяного покриву.
Набагато краще деревце відчуває себе на відкритому повітрі. Щоб посадка пройшла добре, саджанець протягом 3-х місяців вирощують в домашніх умовах. Під час посадки декількох дерев, стежте за тим, щоб відстань між ними було не менше 2,5 метрів.
Для вирощування в домашніх умовах потрібно великий горщик і сонячна сторона квартири або будинку. Зробіть хороший дренаж у горщику, щоб рослина відчувала себе задовільно.
Як правильно розмножити евкаліпт і проблеми при вирощуванні рослини
Евкаліпт широко застосовується в косметиці, його використовують при перших ознаках застуди і він просто добре вписується в інтер’єр. Тому, багато горять бажанням виростити справжнє евкаліптова деревце в домашніх умовах, щоб його аромат наповнював повітря в будинку.
Щоб розмножити евкаліпт, необхідно виконати такі дії:
- буде потрібно гілка з приросту цього року. Вона повинна бути зміцнілою і злегка задерев’янілою. Зріжте її;
- одержаний держак опустіть в розчин, що містить гормон вкорінення;
- посадіть оброблений держак в квітковий горщик з дренованим грунтом;
- помістіть горщик з держаком під поліетиленовий пакет для створення необхідного мікроклімату;
- здійснюйте полив в піддон квіткового горщика, не знімаючи поліетилен.
Знімати покрив можна через місяць. Перевірте, чи вкоренився саджанець. При необхідності, повторіть процедуру.
В процесі догляду, звертайте увагу на листя і кору. Якщо ви бачите, що деякі листя знебарвлюються або помічаєте отвори в корі рослини – це ознаки появи довгорогого буровика.
Щоб виростити евкаліпт, доведеться витратити багато часу і сил. Якщо у вас вистачить терпіння, то рослина буде радувати вас своїми красивими, сріблясто-блакитними круглими листочками.
Оставить комментарий