Як визначитися з комплектацією шафи-купе на підставі її розташування

13.02.2023 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Сучасні шафи-купе стали невід’ємним елементом меблювання кожного дому.

Завдяки своїй практичності та ергономічності, універсальності та варіантам наповнення вони дозволяють отримати функціональний простір для зберігання предметів гардеробу, взуття, домашнього текстилю, аксесуарів тощо.

Більше того, якісно виконана шафа на замовлення не позбавлена декоративної функції – відтак, конструкції від «Меблі-ПВМ» вирізняються і функціональністю, і естетичністю. Правильно спроектовані шафи-купе можна встановити в будь-якому приміщенні. Як, в залежності від місця розташування, буде змінюватися їхня комплектація, дізнаєтесь нижче.

Функціональні характеристики шаф-купе для різних приміщень

Меблі можуть різнитися не лише фасадами, а й внутрішнім наповненням та функціональністю. Все залежить від їх місця розташування:

  1. Передпокій. Шафа в цьому приміщенні повинна бути місткою – в ній мають розміститися верхній (об’ємний) одяг, взуття, аксесуари. Для передпокою обирайте практичні та стійкі до забруднень і механічних пошкоджень фасади.
  2. Вітальня. Для цієї кімнати підійдуть шафи з приставними стелажами із поличками, що підвищить їхню функціональність. Щодо фасаду, то він має гармоніювати із загальним інтер’єром, слугувати його естетичним доповненням. Можна обрати варіант із фотодруком, візерунками, яскравими вставками.
  3. Спальня. Над наповнення шафи для спальні потрібно попрацювати ретельно. Конструкція має бути практичною, просторою, функціональною. Адже в кімнаті, де ви відпочиваєте, хочеться мати більше вільного простору для себе. Тому шафу-купе проектують таким чином, щоб в ній можна було зберігати постільну білизну, подушки, ковдри, повсякденний одяг та багато іншого. Дизайн краще обрати спокійний, вишуканий, лаконічний.
  4. Дитяча кімната. Шафа-купе для дитячої кімнати проектується з урахуванням віку дитини. Для дітей молодшого віку краще обрати варіант зі вбудованими або висувними поличками та ящиками для зберігання іграшок, книжок, одягу. Підліткам вже підійдуть класичні конструкції. Особливості фасадів також залежать від вікової категорії – це можуть бути тематичні зображення улюблених героїв казок та мультфільмів, дзеркальна поверхня, кольорові вставки та багато іншого.

В залежності від цільового призначення та індивідуальних уподобань шафи можуть бути корпусними, вбудованими, кутовими, прямими. При створенні проекту враховуються технічні особливості та параметри приміщення, його площа, стилістика інтер’єру.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...