Як встановити ворота жалюзі: покрокова інструкція та правила роботи

14.04.2023 | комментариев 0 | раздел: Дачный участок

Ворота жалюзі мають багато назв: рольставні, ролети, рулонні ворота. Суть одна. Полотно із алюмінієвих або сталевих ламелей згортається в рулон під стелею.

Це один із найпоширеніших типів гаражних воріт. Бажаєте замовити ворота Дніпро? Ролети напевно будуть у списку.

Переваги

Зламостійкість рулонних воріт хороша. Існують і більш просунуті варіанти із підвищеним захистом. З такими можна не боятися не лише несподіваних нападів, а й сильних поривів вітру.

Виглядають ворота-жалюзі на все, що. Вони витончені, стильні, відмінно вписуються в різні екстер’єри. Щоб ролети краще поєднувалися з гаражем та будинком, їх забарвлюють у всі мислимі кольори.

Рулонні ворота довговічні, і це величезний плюс, порівняно з розстібними виробами. Ролети спокійно служать десять років і довше без ремонту.

Жалюзі заощаджують місце. У гаражах його й так мало, а брами з’їдають ще більше корисного простору.

Ролети просто згортаються під стелею.

Рольставнями керувати дуже просто. Електропривод у більшості випадків кращий, адже ворота рухатимуться автоматично. Ручний привод встановлюють на недорогих моделях. Складнощів із ним теж не буде.

Важливо пам’ятати: теплопровідність у рулонних воріт вища, ніж у секційних. Якщо гараж опалюється та знаходиться в середній смузі, це не найкращий варіант. На Півночі установка рольставен і зовсім безглузда.

Встановлення

Головне при монтажі ролетів – правильні виміри. Потрібно виміряти висоту та ширину отвору, а також висоту притолоки. Все вимірюється у кількох місцях, значення треба взяти найменше. Рольставні вимогливі до висоти отвору, занадто високий прохід не встануть. А в просторі між стелею та отвором розміститься рулон.

Далі потрібно вибрати спосіб монтажу та привід. Рулонні ворота бувають накладними та вбудованими.

Другий варіант надійніший, але возитися з ним доведеться довше. З приводами складнощі, особливо важко монтувати карданний.

Геометрію отвору потрібно максимально наблизити до ідеальної. Поверхні мають бути рівними, без сильних відхилень. Підставу потрібно очистити від бруду.

Спочатку монтуються напрямні та бобіна (її часто ховають у короб). Далі встановлюється полотно. Фінальний штрих – привід. Якщо він є електричним, потрібно заздалегідь підвести проводку.

Відлежуватись ролетам не потрібно. Відразу після встановлення ворота-жалюзі готові до роботи.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...