Чому варто хоча б один раз побачити Грузію власними очима

06.06.2023 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Сайт розповідає про унікальність Грузії, її незвичайну історію, унікальну культуру та людей, які зберегли унікальну самобутність.

Грузія – країна контрастів

Це корисний інтернет-ресурс, який дозволяє подивитися на Грузію очима іноземців, що опинилися в ній. Усі матеріали публікуються 11 мовами.

Інший погляд на Грузію

Ми створюємо інформаційний веб-сайт про невелику країну, який пропонує вам подивитися на Грузію з погляду іноземців. Ми розповідаємо про унікальні особливості Грузії, її історію та культуру, і чудових людей, які там живуть.

Путівник по Грузії для іноземців

Самі грузини називають свою країну Сакартвело («країна картвелів»). Це інформативний сайт-довідник для тих, хто має намір відвідати цю дивовижну країну. У ньому є корисна інформація про те, чого чекати під час відвідування і чим зайнятися безпосередньо перебуваючи у самій Грузії

Погляд на Грузію очима іноземців

Грузія – невелика країна з багатою та захоплюючою історією, культурою та унікальними людьми. Цей веб-сайт є збіркою думок місцевих жителів та думок іноземців-експатів, які відвідували Грузію

Що думають іноземці про Грузію?

Даний веб-сайт містить інформаційні матеріали від іноземців-експатів, які відвідали Грузію в різний час. Вони діляться своїми думками про те, як жити в Грузії, як відкрити бізнес у цій країні, у що інвестувати свої кошти, а також що вони думають про культуру, грузинську кухню і людей. Вони також діляться своїми цікавими історіями про те, як було вперше відвідати цю країну.

Куди у Грузії мені поїхати?

Цей Інтернет-ресурс також надає актуальну інформацію про відвідання Грузії. Шукаєте ви відпочинок в межах міста, на березі моря або хочете відправитися в пригоду в гірські райони, на цьому сайті знайдеться вся необхідна інформація.

Як це — побувати у Грузії?

Цей сайт також ділиться реальними історіями людей, які вже приїжджали до Грузії раніше. Вони з радістю діляться своїм унікальним досвідом про те, як це було вперше відвідати цю країну, чим вони займалися, доки були там, і порадили б вони знову відвідати Грузію.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...