Де можна замовити якісну покрівлю там чим керуватися у процесі її вибору

01.06.2024 | комментариев 0 | раздел: Построим дом

Компанія» Азбука покрівлі » спеціалізується на продажу покрівельних і фасадних матеріалів.

Компанія пропонує високоякісну, перевірену продукцію, оперативну доставку, професійний монтаж і тривалі гарантії. Одним з основних напрямків діяльності є фальцева покрівля, яка завоювала визнання завдяки своїй надійності і довговічності. Кожен бажаючий може замовити покрівлю на https://akm.kiev.ua/ua/falcevaya-krovlya/.

Переваги фальцевої покрівлі

Фальцева покрівля-це сучасне рішення для облаштування даху. Даний вид покрівлі має безліч переваг.  Дана технологія не вимагає свердління кріпильних отворів. За рахунок цього можна не виконувати їх подальшу герметизацію із застосуванням клею, герметизуючої стрічки, гумових ущільнювачів, герметика, і інших матеріалів. Листя фальцевой черепиці акуратно приховують з’єднання окремих частин покрівлі. Вони забезпечують абсолютну, надійну герметичність покриття і захист підпокрівельного простору від протікання.

Процес установки

Установки фальцевої покрівлі здійснюється із застосуванням кляймерів для кріплення листів до дерев’яної обрешітки. Затиск фальців проводиться як ручним, так і механічним інструментом. Існує також технологія клікфальц, при якій для з’єднання листів між собою інструмент не потрібно, а це істотно спрощує і прискорює монтажні роботи.

При ручному затиску фальців з’єднання промащується силіконовим герметиком. Завдяки цьому додатково посилюється їх міцність і ще більше знижується ймовірність попадання вологи під покрівлю. Така ретельна герметизація гарантує довговічність і надійність покрівельного покриття. Покрівля представленого виду відмінно захищає житло від будь-яких погодних умов.

Пропоновані послуги

Компанія» Азбука покрівлі » пропонує комплексний підхід до обслуговування клієнтів. Компанія пропонує:

  • широкий асортимент фасадних і покрівельних матеріалів;
  • велика виставка продукції;
  • оперативна доставка по всій території країни;
  • професійний монтаж та ін.

У каталозі компанії можна знайдете все необхідне для якісного облаштування даху і фасаду будинку. Замовити послуги можна в зручному режимі онлайн, просто залишивши просту онлайн-заявку вказавши адресу доставки. Доставка здійснюється оперативними співробітниками по всій території країни.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...