Які комплектуючі використовують для лед стрічок: їх перелік

17.05.2023 | комментариев 0 | раздел: Дизайн

Не кожну світлодіодну стрічку можна приклеїти на двосторонній скотч.

Вироби, оснащені діодами збільшеної потужності, які густо розташовані на підложці, потрібно монтувати, використовуючи спеціальний профіль для підсвітки. На те є певні причини.

Навіщо потрібен короб для лед стрічки

Головна задача виробу – відведення тепла від діодів. Це дозволяє подовжити термін їхньої експлуатації. В іншому випадку може у будь-який момент настати час, коли стрічка перегорить.

Серед інших властивостей пристосувань виділяють наступні:

  1. Схований у короб освітлювальний пристрій майже не підлягає будь-якому механічному пошкодженню.
  2. Пробиваючись крізь матове скло розсіювача, світло, що йде від діодів, отримує більш м’який, приємний для очей відтінок.

Завдяки led профілю можна підсвітити будь-який елемент інтер’єру, рекламні щити. Конструкції допомагають втілювати у життя навіть складні дизайнерські задумки. Поєднавши елементи різної висоти і форми, можна створити безліч різноманітних варіантів підсвічування. При правильному підході, їх вийде вписати навіть у такі стилі, як романтик, ретро, прованс.

Які типи профілю використовуються для монтажу лед стрічки

Найпопулярнішим матеріалом, з яких виготовляються такі короба, є алюміній. Вироби з нього діляться на такі види:

  1. Кутові. Використовуються у випадку, якщо потрібно висвітлити певний об’єкт. Це можуть бути меблі, робоча зона на кухні, карнизи, штори, ніші. Після облаштування, світло буде падати на них під кутом у 45 градусів. Форма не заважає зручному монтажу.
  2. Врізні. Додатково, через особливості монтажу, їх ще називають вбудованими. Встановлюються такі профілі під лед стрічку у завчасно підготовані заглиблення. Для закріплення використовуються спеціальні крильця і клей чи шурупи. Розсіювач, яким закривається короб, може бути матовим або прозорим. Щоб надати конструкції естетичності, з торців встановлюються заглушки.
  3. Накладні. Мають п-подібну форму з боковими пазами для фіксації розсіювача, який прикриває профіль. Для їх закріплення використовуються саморізи або акриловий двосторонній скотч.
  4. Круглі. Такі моделі використовуються там, де потрібно монтувати нестандартні LED світильники, в тому числі і на тросах.

Окремо можна виділити універсальний профіль для лед підсвітки. Він має різні конструкції й розміри.

Які комплектуючі потрібно придбати разом з коробом

До алюмінієвих конструкцій необхідно додати два варіанти комплектуючих.

Розсіювачі

Інша їхня назва – екрани. Виконані з полікарбонату кришки чіпляються зверху на алюмінієві профілі. Основна їхня функція – усунення сліпучого ефекту, який дають діоди. Вони стійкі до випромінювання ультрафіолету, вологи та досить міцні.

Екрани виготовляються у таких варіантах:

  1. Прозорі і напівпрозорі. Використовуються переважно у якості захисту лед стрічки. Параметри світла практично не змінюють.
  2. Матові. Ними поглинається частина світла.

Якщо за матовим екраном сховати стрічку, на якій на погонний метр розташовані 240 діодів, буде створено ефект неону. Якщо їх буде тільки 60, то крізь кришку будуть проглядатися вогники світла.

Заглушки

Їх використовують, щоб закрити торці профілю для світлодіодної стрічки. Вони не дають потрапляти всередину пилу і волозі, роблять вигляд конструкції завершеним.

Поєднання коробу, екрану, гнучкої світлодіодної плати й заглушок дозволяє на невеликій ділянці облаштувати повноцінне лінійне світло.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...