Якими бувають сумки на пояс: перелік найпопулярніших моделей

14.05.2024 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Поясна сумка-дуже традиційний аксесуар. Вона з’явилася раніше, ніж кишені! І сьогодні повертає собі популярність.

Повісивши на пояс сумку, можна звільнити руки і плечі, дати собі повну свободу рухів. До того ж сучасні моделі дуже стильні.

Вид

Можна купити сумки на smartbag.com.ua декількох різновидів. Базових класифікацій три: призначення, стиль і модель. За призначенням сумки діляться на повсякденні, спортивні, ділові та прогулянкові. Звичайні стилі-кежуал, спортивний, діловий, Мілітарі. А ось на моделях варто зупинитися докладніше.

  1. Бананка-Базова сумка, попередник всіх сучасних поясних сумок. Формою вона нагадує банан, боб, посмішку, а у деяких асоціюється з ниркою.
  2. Сідло-компактна модель сідлоподібної форми, округла знизу, з чіткою твердою лінією верху.
  3. Конверт виглядає як клатч, але носиться на поясі.
  4. Кругла сумка відповідної форми може прикрасити і пояс.
  5. Монетниця швидше Доповнення до поясний сумці, але внести її в список варто.
  6. Омоньер-сумка у вигляді мішечка, що з’явилася ще в Середньовіччі.
  7. Месенджер, планшет і крос-боді можна носити на поясі, перетворюючи їх в поясні сумки.

Вибір

Не можна сказати, що існують чоловічі і жіночі моделі поясних сумок. Раніше чоловіки вибирали стримані кольори, а жінки яскраві, часто з принтом і незвичайною обробкою, але ці часи пройшли. Сучасний чоловік не боїться яскравих кольорів і сам стежить за модою, а багато жінок, навпаки, тяжіють до стриманості. Так що правила вибору універсальні.

Сумка повинна підходити гардеробу в цілому і образу зокрема. Це стосується і кольору, і стилю. Модна зараз бахрома не поєднується з діловим костюмом, омоньер вимагає стилю бохо, а сідло шикарно виглядає з джинсами.

Бути місткою, причому оптимум місткості залежить від конкретного випадку. Наприклад, для пішої прогулянки досить маленької сумочки, в яку тільки телефон з ключами і помістяться, а для велосипедної її не вистачить. Призначення визначає і розмір, і кількість відділень.

Бути надійною, міцною, з хорошою фурнітурою. Так її буде складніше зірвати з пояса, втратити під час рухів.

Володіти захистом від опадів. Найгірше воді чинять опір натуральні тканини, їм потрібно водовідштовхувальне просочення. Найкраще-натуральна шкіра.

Сучасна поясна сумка-стильний зручний аксесуар, ефектний штрих до образу. Її ремінь можна використовувати замість акцентного пояса, що додає очок до продуманості стилю. Сумка на пояс знову в моді, і завести її варто кожному!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...