Яких правил необхідно дотримуватися, якщо ви хочете посадити саджанці троянд флорібунда

28.12.2022 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Троянда — квітка, яка не сприймає дилетантського підходу. Збираючись висаджувати примхливу красуню на своїй ділянці, необхідно ознайомитися з правилами її вирощування та догляду за квіткою.

Особливого догляду вимагає троянда флорібунда.

Посадка

Висаджувати троянду необхідно у відкритий грунт, присмачений мінеральними і органічними складами. Купити саджанці троянд флорібунда можна в період з листопада по березень. В такому випадку посадковий матеріал буде більш дешевим.

Перед посадкою коріння рекомендується підрізати на пару см. Це необхідно для стимуляції росту нових волокнистих коренів, всмоктуючих поживні компоненти і вологу. Важливо розуміти, що товсті коріння рослини не володіють практичними цілями. Їх головне завдання — фіксація рослини в грунті. Тому слід обрати саджанці на https://vasylivanovich.com.ua/, представлені добре розвиненою кореневою системою.

Висаджувати саджанці рекомендується, дотримуючись відстані 50-60 см. Перед посадкою грунт слід обробити і підготувати лунку, дно якої присипається гноєм. Поглиблення для посадки повинно бути досить широким і глибоким, має вміщати в себе все коріння рослини і його прикореневу шийку. Для посадки також можна купити саджанці дерев на https://vasylivanovich.com.ua/plodovi-dereva/.

Правила догляду

Готуючи троянду до зимівлі, необхідно не просто обрізати її. Часом важливо вкривати рослини, використовуючи грунт, старе листя, або ковдру. Під час першої весни слід обрізати рослину від основи до декількох бутонів. Це дозволить виростити здорову троянду. Восени квітка також підрізається, так як це один з найголовніших етапів по догляду за ним.

Особливо важливо видаляти слабкі і хворі ділянки. Важливо розуміти, що гілки не будуть ставати міцними, якщо вони ростуть з хворого стебла. На відміну від інших сортів троянд, флорибунди обробляються кущами. Отже, якщо підрізати стебло до рівня грунту, розмір куща не зміниться.

Коли рослина почне рости, її слід підгодувати. Вносити підживлення рекомендується щомісяця до кінця липня. В якості підгодівлі можна використовуватися різні добрива, наприклад, гній, мінеральну добавку, або кальцієву селітру.

Проте, добривами догляд не завершується. Рослини потребують обприскуванні. Саме дотримання гігієни дозволить отримати здорову квітку, що володіє стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища і різних захворювань. Особливо важливо прибирати і знищувати обрізки, а в кінці осені – квітку покривають опалим листям.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...