Яким вимогам має відповідати борошно: особливості його вибору

13.12.2022 | комментариев 0 | раздел: Общие заметки

Борошно — один з найважливіших продуктів, виробництво якого регламентується і ретельно контролюється вищестоящими органами.

Відштовхуючись від ГОСТу, борошно буває хлібопекарським і загального призначення. Продукт може бути оснащений вітамінами. Зі складом продукту слід ознайомитися на етикетці продукції. Як правило, борошно оптом Київ описується в якості продукту, збагаченого мінеральними компонентами.

Правила вибору

Вибираючи борошно, необхідно враховувати кілька моментів. По-перше, хороший склад продається в паперових пакетах, або в картонній ємності, в яких не можуть завестися комахи. По-друге, щоб упевнитися, що борошно не відволожилося, необхідно перевірити його відповідність масі, зазначеної на упаковці товару.

Більш того, якісна мука, при її стисненні, трохи поскрипує, що вказує на її якість. При цьому, продукт повинен володіти тривалими умовами зберігання. Однак борошно рекомендується купувати в найближчі 6 місяців після її виробництва. Якщо борошно зберігається більше 1 року, наймовірніше воно оснащено консервантами.

Як визначити якість складу

Щоб визначити якісний склад борошна, слід відштовхуватися від декількох моментів:

  1. Борошно повиннр володіти однорідною масою, не повинно мати сторонніх вкраплень, ознак розведення.
  2. Якщо розтерти борошно між пальцями, вонр повинне видавати скрипучі звуки, повинне сипатися. Якщо продукт формує грудку, отже, він відволожився і не придатний для випічки.
  3. Борошно повинно володіти слабким і нейтральним смаком і запахом. Якщо борошно гірчить і має кислий запах, його вживання небезпечно для здоров’я людини.
  4. Щоб перевірити якість борошна, його необхідно розміщувати в кашу, дотримуючись рівномірної кількості води. Хороший продукт буде залишатися білого кольору. Якщо додати ще невелику кількість води, в складі не повинен формуватися осад.

Вибираючи борошно, також слід враховувати його сорт. Так, борошно представлене декількома сортами — екстра, вищий, перший, другий і шпалерна. Борошно екстра і вищого сорту володіє білим забарвленням і виробляється з центральної частини зерна. Такий склад володіє найбільш поживними компонентами, отже, відмінно підходить для приготування тортів і бісквітів. Однак важливо розуміти, що борошно вищих сортів не має корисних властивостей, оскільки виконується з компонентів зерна, в якому мінімум вітамінів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...